ASPress - czasopisma pedagogiczne


ARCHIWUM WYDAŃ CYFROWYCH
       
Język NiemieckiWydania z lat 2009-2016 dostepne są w wersji elektronicznej jako pliki PDF. Są one identyczne z wersjami drukowanymi. Jednakże nie zawierają materiałów, które były na płytach CD/DVD dołączanych do niektórych wydań drukowanych.
W wersji drukowanej dostepne jest tylko jedno wydanie - 3/2016.
Więcej


Zbiór 52 felietonów poświęconych współczesnej Polsce, Polakom, polityce, roli telewizji i mediów we współczesnym świecie, globalizacji i konsekwencji wynikającej z naszego otwarcia na świat.
Wydanie w postaci pliku PDF
Cena 10 zł.
Zamów


Książka o podróżach, poznawaniu, odkrywaniu i podbijaniu świata, o pokonywaniu kolejnych horyzontów ludzkiego rozwoju. Ludzie wędrują od wieków, zawsze chcieli zobaczyć, co jest za kolejną rzeką, górą, morzem, za nowym horyzontem. Ta wędrówka pozwoliła najpierw poznać naszą planetę, a dziś już zaprowadziła człowieka poza granice Układu Słonecznego. Kim są ci, którzy zmieniają historię świata? Dlaczego Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę, a Mikołaj Kopernik „poruszył” Ziemię?
Wydanie w postaci pliku PDF.
Cena 10 zł.
Zamów

Wydanie drukowaneHistoria powstania  * Dane techniczne * Słynne rajdy * Rozwiązania konstrukcyjne

Pierwszy pojazd z napędem na obie osie skonstruowano w 1824 r. a więc ponad pól wieku wcześniej od samochódu. Jednak dopiero wojskowi amerykańskiej armii jako pierwsi chcieli mieć pojazd, który pojedzie każdą drogą, pokona głębokie rowy  i wyposażony będzie we wciągarkę, tak by mógł poruszać się w każdym terenie.
Cena 10 zł.
Zamów

Wydania specjalne "Geografii w Szkole"

2011

2010

2009

2008


Cena kompletu wydań 50 zł
Cena jednego wydania 10 zł
ZamówNowość!


Więcej

Roczniki 2017 z rabatem ponad 70 %

Jak co roku, po zakończeniu roku wydawniczego, mamy dla Was ograniczoną liczbę egzemplarzy archiwalnych, które oferujemy po obniżonych cenach, zarówno całe roczniki, jak i pakiety wydań archiwalnych z kilku lat po bardzo obniżonych cenach. 

 
ROCZNIKI 2017

Fizyka w Szkole 
- rocznik 2017 z rabatem ponad 70 % - 6 wydań kosztuje 45 zł,

Wiadomości Historyczne z WOS - rocznik 2017 z rabatem ponad 70 % - 6 wydań kosztuje 45 zł,

  
PAKIETY ARCHIWALNE

Chemia w Szkole 
6 wydań z lat 2013-2017 - cena 20 zł, 

ROCZNIKI 2017
Wiadomości Historyczne z WOS 6 wydań z lat 2014-2016 - cena 20 zł, 

Koszty wysyłki wliczone są w cenę roczników/paakietów.

Wypełniji i wyślij do nas formularz z wybranym rocznikiem, albo pakietem. Na podany adres mailowy wyślemy Ci fakturę, którą należy opłacić. Następnie wyślemy Ci egzemplarze czasopism.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów!

Zamów ROCZNIK/PAKIET ARCHIWALNY wypełniając formularz!