ASPress - czasopisma pedagogiczne


ARCHIWUM WYDAŃ CYFROWYCH

Wydanie specjalne "Fizyki w Szkole"


Zamów

Wydania specjalne "Geografii w Szkole"

2011

2010

2009

2008


ZamówHistoria powstania  * Dane techniczne * Słynne rajdy * Rozwiązania konstrukcyjne
Pierwszy pojazd z napędem na obie osie skonstruowano w 1824 r. a więc ponad pól wieku wcześniej od samochódu.
Jednak dopiero wojskowi amerykańskiej armii jako pierwsi chcieli mieć pojazd, który pojedzie każdą drogą, pokona głębokie rowy  i wyposażony będzie we wciągarkę, tak by mógł poruszać się w każdym terenie.
Więcej


ZAPOWIEDZI WYDAWNICZE


Samochody sportowe
Słynne modele  * Sportowe sukcesy * Historia marek * Rekordowe osiągi
Historia samochodów sportowych jest prawie tak stara jak same samochody. Pierwszy wyścig odbył się już w 1894 roku na trasie Paryż-Rouen. Co ciekawe - rywalizowały ze soba samochody o napędzie parowym, spalinowym i elektrycznym. Trasę 120 km najszybciej pokonał samochód o napędzie parowym, ale został zdyskwalifikowany za niedozwolone przeróbki.


Sztuka dziennikarska
Czym są media  * Jak pisać * Jak robić karierę * Jak nie zwariować
Dziś więcej ludzi pisze niż czyta.  
Takie możliwości stworzył Internet i telewizja komórkowa. Czy to oznacza koniec dziennikarstwa, czy jego nowa era? Czy to co dzisiaj obserwujemy w mediach – wpisy na portalach społecznościowych, blogi są dziennikarstwem czy tylko zabawą pasjonatów internetu?Baza danych
Władza * Pieniądze * Intrygi * Uczucia * Polityka
Dla współczesnego człowieka korporacja jest ważniejsza od rodziny. Korporacja daje awanse, władzę i pieniądze, ale żąda bezwzględnego podporządkowania, potem wysysa z ludzi energię a na końcu wypluwa człowieka na zewnątrz. A co się dzieje, kiedy człowiek nie chce podporzadkować się procedurom i normom korporacyjnym? Czy można pracować w korporacji i być normalnym człowiekiem? Czy jest życie poza korporacją?


Ebooki 


Więcej

Teraz roczniki i pakiety archiwalne taniej o ponad 80%!!!

Jak co roku, po zakończeniu roku wydawniczego, mamy dla Was ograniczoną liczbę egzemplarzy archiwalnych, które oferujemy po obniżonych cenach. Można jeszcze zamówić roczniki Wiadomości Historycznych i pakiety archiwalne pozostałych tytułów. Fizyki w Szkole, Geografii w Szkole i Języka Niemieckiego już się wyczerpały, dla zainteresowanych mamy ofertę w postaci pakietów wydań niektórych tytułów z poprzednich lat za 20- 30 zł! 

 
ROCZNIKI 2016
Wiadomości Historyczne z WOS - rocznik 2016 - ponad 80 % taniej - 6 wydań kosztuje 30 zł,
 
Wiadomości Historyczne z WOS - rocznik 2015 - 6 wydań kosztuje 30 zł,

PAKIETY ARCHIWALNE

Fizyka w Szkole - pakiet archiwalny 2015/2016 - wydanie 1,2,3/2015, 3,6/2016 - 6 wydań kosztuje - 30 zł,

 
Koszty wysyłki wliczone są w cenę roczników/pakietów.

Wypełniji i wyślij do nas formularz z wybranym rocznikiem, albo rocznikami. Na podany adres mailowy wyślemy Ci fakturę, którą należy opłacić. Następnie wyślemy Ci egzemplarze czasopism.

Zamów ROCZNIK lub PAKIET wypełniając formularz!