ASPress - czasopisma pedagogiczne


ARCHIWUM WYDAŃ CYFROWYCH

Wydanie specjalne "Fizyki w Szkole"


Zamów

Wydania specjalne "Geografii w Szkole"

2011

2010

2009

2008


ZamówHistoria powstania  * Dane techniczne * Słynne rajdy * Rozwiązania konstrukcyjne
Pierwszy pojazd z napędem na obie osie skonstruowano w 1824 r. a więc ponad pól wieku wcześniej od samochódu.
Jednak dopiero wojskowi amerykańskiej armii jako pierwsi chcieli mieć pojazd, który pojedzie każdą drogą, pokona głębokie rowy  i wyposażony będzie we wciągarkę, tak by mógł poruszać się w każdym terenie.
Więcej


ZAPOWIEDZI WYDAWNICZE


Samochody sportowe
Słynne modele  * Sportowe sukcesy * Historia marek * Rekordowe osiągi
Historia samochodów sportowych jest prawie tak stara jak same samochody. Pierwszy wyścig odbył się już w 1894 roku na trasie Paryż-Rouen. Co ciekawe - rywalizowały ze soba samochody o napędzie parowym, spalinowym i elektrycznym. Trasę 120 km najszybciej pokonał samochód o napędzie parowym, ale został zdyskwalifikowany za niedozwolone przeróbki.


Sztuka dziennikarska
Czym są media  * Jak pisać * Jak robić karierę * Jak nie zwariować
Dziś więcej ludzi pisze niż czyta.  
Takie możliwości stworzył Internet i telewizja komórkowa. Czy to oznacza koniec dziennikarstwa, czy jego nowa era? Czy to co dzisiaj obserwujemy w mediach – wpisy na portalach społecznościowych, blogi są dziennikarstwem czy tylko zabawą pasjonatów internetu?Baza danych
Władza * Pieniądze * Intrygi * Uczucia * Polityka
Dla współczesnego człowieka korporacja jest ważniejsza od rodziny. Korporacja daje awanse, władzę i pieniądze, ale żąda bezwzględnego podporządkowania, potem wysysa z ludzi energię a na końcu wypluwa człowieka na zewnątrz. A co się dzieje, kiedy człowiek nie chce podporzadkować się procedurom i normom korporacyjnym? Czy można pracować w korporacji i być normalnym człowiekiem? Czy jest życie poza korporacją?


Ebooki 


Więcej

Prenumerata elektroniczna w postaci plików PDF

Penumerata 2018!

Nadszedł czas przedłużania i zamawiania prenumeraty na 2018 rok! Liczymu na Państwa aktywność w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach.
Ceny i częstotliwość  naszych czasopism pozostają bez zmian!

Reforma oświaty, a wcześniej zmiana przepisów związanych z VAT, znacząco utrudniła nam pracę - zmianiają się nazwy placówek, dane zamawiających i płatników.
Pomóżcie nam pokonać te trudności wypełniając formularz prenumeraty lub kontaktując się z nami mailowo, bądź telefonicznie w sprawie zmiany danych niezbędnych do wystawienia faktury za prenumeratę.

Polecamy też prenumeratę na rok szkolny 2017/2018, obejmującą wydania od nr 4/2017 do nr 3/2018.
Oczywiście można jeszcze zaprenumerować czasopisma na 2017 rok i to od wydania 1/2017. 


Prenumerata elektroniczna realizowana jest w postaci plików PDF. Wydanie czasopisma w formacie PDF jest kopią wydania drukowanego. Prenumeratę realizujemy w okresach rocznych. Można zamówić prenumeratę na rok kalendarzowy 2017 od wydania 1/2017, albo na rok szkolny 2017/2018 od wydania 4/2017.

Harmonogram wydawniczy.
 
Dwumiesięczniki 6 wydań w ciągu roku (I kw. 2 wydania - koniec stycznia i ko niec marca, II kw. - 1 wydanie - w II połowie maja, III kw. - 1 wydanie - pod koniec sierpnia, IV kw. - 2 wydania - pod koniec października i w połowie grudnia):
 
Chemia w Szkole - wartość rocznej prenumeraty elektronicznej - pliki PDF - 72 zł
Fizyka w Szkole - wartość rocznej prenumeraty elektronicznej- pliki PDF -  72 zł
Geografia w Szkole - wartość rocznej prenumeraty elektronicznej - pliki PDF - 72 zł
Wiadomości Historyczne - wartość rocznej prenumeraty elektronicznej - pliki PDF - 72 zł
 
 
Prosimy zamówić eprenumeratę wypełniając i wysyłając poniższy formularz. Na podstawie zamówienia prześlemy Państwu fakturę, a po jej opłaceniu będziemy realizować wysyłki PDF zgodnie z harmonogramem wydawniczym.