ASPress - czasopisma pedagogiczne


ARCHIWUM WYDAŃ CYFROWYCH


Zbiór 52 felietonów poświęconych współczesnej Polsce, Polakom, polityce, roli telewizji i mediów we współczesnym świecie, globalizacji i konsekwencji wynikającej z naszego otwarcia na świat.
Wydanie w postaci pliku PDF
Cena 10 zł.
Zamów


Książka o podróżach, poznawaniu, odkrywaniu i podbijaniu świata, o pokonywaniu kolejnych horyzontów ludzkiego rozwoju. Ludzie wędrują od wieków, zawsze chcieli zobaczyć, co jest za kolejną rzeką, górą, morzem, za nowym horyzontem. Ta wędrówka pozwoliła najpierw poznać naszą planetę, a dziś już zaprowadziła człowieka poza granice Układu Słonecznego. Kim są ci, którzy zmieniają historię świata? Dlaczego Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę, a Mikołaj Kopernik „poruszył” Ziemię?
Wydanie w postaci pliku PDF.
Cena 10 zł.
Zamów

Wydanie drukowaneHistoria powstania  * Dane techniczne * Słynne rajdy * Rozwiązania konstrukcyjne

Pierwszy pojazd z napędem na obie osie skonstruowano w 1824 r. a więc ponad pól wieku wcześniej od samochódu. Jednak dopiero wojskowi amerykańskiej armii jako pierwsi chcieli mieć pojazd, który pojedzie każdą drogą, pokona głębokie rowy  i wyposażony będzie we wciągarkę, tak by mógł poruszać się w każdym terenie.
Cena 10 zł.
Zamów

Wydania specjalne "Geografii w Szkole"

2011

2010

2009

2008


Zamów


Ebooki 


Więcej

Prenumerata 2018

 


Penumerata 2018! U nas od pierwszego wydania!

Ukazały się już pierwsze tegoroczne wydania naszych czasopism. Z myślą o tych, którzy jeszcze nie zdążyli zamówić prenumeraty uwtorzyliśmy pewien zapas egzemplarzy każdego tytułu i m
ożna zamówić prenumeratę na 2018 rok od pierwszego wydaniaI 

Reforma oświaty, a wcześniej zmiana przepisów związanych z VAT, znacząco utrudniła nam pracę - zmianiają się nazwy placówek, dane zamawiających i płatników.
Pomóżcie nam pokonać te trudności wypełniając formularz prenumeraty lub kontaktując się z nami mailowo, bądź telefonicznie w sprawie zmiany danych niezbędnych do wystawienia faktury za prenumeratę.

Przekonajcie się, że nie wszystko jest w podręcznikach, internecie, w mediach społecznościowych! Zachęcamy Państwa do przedłużenia lub zamówieniu prenumeraty!

 
Prenumerata jest najwygodnijeszym i najtańszym sposobem dotarcia do zamawiającego. Zamawiając prenumeratę otrzymują Państwo egzemplarze czasopism zgodnie z harmonogramem wydawniczym. Prenumeratę realizujemy w okresach rocznych. Jeśli ktoś chciałby zamówić prenumeratę półroczna niech zaznaczy to w uwagach w formularzu.

UWAGA! Prenumeratorzy nie ponoszą kosztów dostarczenia przesyłki, jest ona wkalkulowana w cenę prenumeraty. W przypadku zamówienia egzemplarzy pojedynczych z bieżących wydań lub archiwalnych (w miarę ich posiadania), wówczas jednak do ceny egzemplarzowej doliczamy 6 zł kosztów wysyłki.

Planowany harmonogram wydań w 2018 r. 
Nasze czasopisma są dwumiesiecznikami, a więc w ciągu roku ukazuje się 6 wydań (numerów) - w I kwartale 2 wydania - pod koniec stycznia i pod koniec marca, w II kw. - 1 wydanie - druga połowa maja, w III kw. - 1 wydanie - pod koniec sierpnia, w IV kw. - 2 wydania - pod koniec października i w połowie grudnia.

Ceny prenumeraty
Chemia w Szkole 
- cena rocznej prenumeraty - 150 zł
Fizyka w Szkole - cena rocznej prenumeraty - 165 zł
Geografia w Szkole - cena rocznej prenumeraty - 150 zł
Wiadomości Historyczne z WOS - cena rocznej prenumeraty - 165 zł

Wypełnij i wyślij formularz. My prześlemy Wam fakturę w formie pliku PDF na podany adres mailowy a jesli ktoś potrzebuje fakturę w wersji drukowanej wyślemy ją pocztą na podany adres.